KONST / Litografier / Färglitografi 15103166
nr 1510 3166
Maria Miesenberger
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 175/290. Färglitografi, bildmått: 40x38 cm, yttermått inklusive ram: 50x49 cm
Maria Miesenberger, svensk konstnär född 1965.
Utrop:
3.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:42:43
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer